EVENTO ANNULLATO

Florie 2022 je zrušená, larp nebude.

Pozor! Namísto larpu se bude konat dekadentní soaré. Všichni jste vítáni. Více informací zde.

Kdy ?

18. – 21. 8. 2022. Hraje se od čtvrtka od 10:00 do soboty večer. Na místo se dá přijet už ve středu, v klidu si postavit stan a domluvit se s organizátory. V neděli se odjíždí.

Kde ?

Akce se koná blízko obce Častotice, na Vysočině. GPS: 49°13'23.9"N 16°05'29.0"E.

registrace

Na hru je nutná registrace

výběr role

Každý z hráčů ztvárňuje jednu z připravených rolí.

Výběr rolí proběhne přibližně v červnu, v přímé komunikaci s registrovanými hráči.

cena

Dobrovolný příspěvek na pronájem TOI

1000 Kč na osobu nebo 1500 Kč pro rodinu (dva dospělí s dětmi)

600 Kč pro studenty (snížená cena bude přiznaná na základě ISIC nebo potvrzení o studiu)

účet

Č. účtu 229035543 / 0600 - do zprávy pro příjemce napište své jméno (prosíme platby jen v Kč)

kontakt

Dotazy směřujte na naši skupinu na Facebooku.

kostýmy

Akce se odehrává na začátku 19. století. Na dobovou přesnost kostýmů si nehrajeme, jde spíše o vizuální efekt. Pro role předáků, dělníků a jiných bohatě postačí halena a kalhoty, nebo sukně. Zaměřte se spíš na doplňky, jako je nádobí, lahve apd. Plastový půllitr s pivem spolehlivě zkazí portrét i skvělému kostýmu. Boty si vezměte jakékoliv, i moderní. Pokud možno co nejméně rušivé.

Je rok 1805, empír s pomalým nástupem romantismu. Tudíž velký prostor si zahrát v nádherných kostýmech. Pro inspiraci jsme zpracovali několik pojednání o módě jednotlivých společenských vrstev: tady a tady.

Taky se můžete mrknout, jak to pojali hráči v letech 2021, 2020 nebo 2019.

ubytování

Spíte ve vlastních stanech. Historizující a nerušivé vojenské stany mohou stát na herní louce, civilní stany budou umístěny kousek stranou. S autem se dá dostat až na tábořiště.

vybavení

Jsou zajištěny mobilní toalety. V bezprostřední blízkosti tábořiště je přírodní rybník. V omezené míře je dostupná elektřina.

voda

V okolí není přírodní zdroj pitné vody. Vodu budeme vozit v barelech z obce. Přesto Vás důsledně žádáme, zajistěte si dostatek vody k pití na celou akci, hlavně pro děti.

jídlo

Stravování si zajišťuje každý sám. Ve hře je herní hospoda, s nabídkou steaků, klobás, utopenců apd. Ve hře bývají i další služby, jako je kavárna, plackárna atd. Sledujte náš FB.

alkohol

Florie je simulace života. Konzumace alkoholu byla v devatenáctém století běžná. Až na výjimky z náboženských důvodů to nikdo neřešil. Záleží na každém hráči, jak k této oblasti simulace přistoupí. Existuje jen jedna nepřekročitelná hranice: trestní zákoník 40/2009 - § 204 podání alkoholu dítěti.

registrace

Na akci je nutné se přihlásit a dohodnout se s organizátorem na roli. V tuto chvíli není omezen počet hráčů. Hráči mladší 18-ti let bez doprovodu rodičů musí mít vyplněný souhlas zákonného zástupce.

psi

Na akci budou přítomny malé děti, psům je vstup zakázán. Děkujeme za pochopení.