Dekadentní soaré

Larp jako takový nebude, nicméně na akci se chystáme.

Co to znamená? Louku máme pronajatou, TOIky objednané. Budeme tam už od středečního večera. Víme, že se na akci chystá řada lidí. S dětmi i bez. Dost na pěknou, tematickou dovolenou. Všichni jste vítáni.

Rodiče, naši skvělí spolupracovníci, Skew, Lukáš, Tereza a Maršálkovi nejenže přijedou, ale chtějí dětem udělat menší dobrodružnou hru. Kdokoliv se chce připojit, je vítán. Prosím ozvěte se. Kvůli dětem bychom rádi zachovali kostýmy. Jistě nemusí být extra dobové nebo náročné. V dětských očích je každý kostým krásný. Pomozte nám utvořit atmosféru. A kdo ví, pokud nás bude dost, třeba přijede i Dohan s Aničkou?

Varianta, otevřená vašim připomínkám a názorům, je absolvovat toto setkání v duchu florijského prostředí – s kostýmy, vlastními minirolemi ("Drahá, čaj? Již bude pět." - "Ne, děkuji, raději dvojitou whisky."). Vezměte přátele, kteří se na Florii zatím neodvážili, udělejme z toho příjemné setkání naplněné lehkou zábavou a příjemnou atmosférou. Jedním z témat, která bychom rádi otevřeli je také Florie v příštích letech, její podoba a obecně budoucnost. Budeme rádi za vaše příspěvky osobně i na Facebooku.

Kdy, kde a za kolik?

Dekadentní florijské soaré proběhne v Častoticích, 18. – 21. 8. 2022.

Cena: zdarma či za dobrovolný příspěvek na pronájem TOI.